7 червня
Завантажити ще

ГУР: РФ атакує вже ракетами 2022 року випуску

ГУР: РФ атакує вже ракетами 2022 року випуску
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua/

Останнім часом РФ почала змінювати тактику обстрілів України. Ворог також почав обстрілювати міста та села «свіжими» ракетами. Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

- Ми зараз знаходимо уламки ракет, що виготовлені в четвертому кварталі 2022 року. Значить, вони виробляються і зразу надаються у війська, щоб здійснювати обстріли наших об'єктів, - наголосив Скібіцький.

Він додав, що світ вже бачить вплив економічних санкцій на Російську Федерацію: ворог намагається обійти заборони та завезти комплектуючі.

- У росіян зараз в дефіциті балістичні ракети «Іскандер», наближаються до закінчення запаси «Калібрів», зменшується кількість крилатих ракет повітряного базування Х-101, Х-555. Росія здатна максимум на 2-3 потужних удари з високоточного озброєння, - сказав Скібіцький. 

РФ продовжує тероризувати українців і вдень і вночі: за останні два дні Україна пережила дві атаки дронами та одну ракетну. Більша частина снарядів була направлена на Київ та область.