Завантажити ще

Одного з керівників ДСНС відсторонили через вибух подарунка голові польської поліції

Одного з керівників ДСНС відсторонили через вибух подарунка голові польської поліції

Українська сторона зробила перші кроки після вибуху гранатомета у будівлі Головного управління поліції у Варшаві, внаслідок якого голова польської поліції отримав легкі поранення. Про це повідомив голова МВС Польщі Маріуш Каміньський у своєму Twitter.

Глава МВС та адміністрації повідомив, що заступника голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій тимчасово усунено з посади. Саме генерал Дмитро Боднар зробив Ярославу Шимчику подарунок, який згодом вибухнув. Українські слідчі також порушили кримінальну справу у цій справі. 

- Днями зареєстровано відповідне кримінальне провадження, в рамках якого відбувається досудове розслідування, опитуються особи. Українські правоохоронці "перебувають на контакті з польською стороною для того, щоб забезпечити об'єктивність розслідування і винести відповідні уроки з тим, щоб подібні інциденти ніколи не траплялися, – розповів у коментарі Укрінформу перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін.

Голова поліції Польщі Ярослав Шимчик, який постраждав від вибуху українського "подарунка", на днях розповів подробиці інциденту. За його словами, з нашої країни він привіз на батьківщину два гранатомети, один із яких вибухнув. 

 

Новини по темі: МВС Польща