Завантажити ще

СБУ обшукала офіси комуністів та "Русі єдиної" у трьох містах

СБУ обшукала офіси комуністів та
Фото: ssu.gov.ua

Співробітники Служби безпеки України провели обшуки в офісах та приміщеннях представників заборонених Комуністичної партії та політичної партії "Русь єдина" у рамках контрдиверсійних заходів у Києві, Дніпрі та Кривому Розі. Про це пише пресслужба СБУ.

Під час обшуків приміщень правоохоронці знайшли зброю, георгіївські стрічки та прапори країни-агресора. Крім того, там виявили склади з прокремлівською літературою, агітаційними листівками із символікою тоталітарного режиму СРСР та методички російських пропагандистів. У них росіяни закликають до підтримки окупаційних угруповань РФ і надають рекомендації щодо насильницького захоплення влади в Україні.

- За оперативною інформацією, функціонери КПУ планували використати увесь арсенал пропагандистських засобів для проведення агітаційно-масових заходів на підтримку ворога у разі захоплення Києва та Дніпропетровщини, - зазначають у СБУ. - Вилучені матеріали направлені на експертизу для ухвалення подальших процесуальних дій.

Фото
Фото
14 Грудня 202216:38

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом дій, спрямованих на насильницьку зміну або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади. Продовжуються слідчі дії.

Новини по темі: КПУ СБУ обшук