Завантажити ще

На Донбасі підірвалася бригада піротехніків – троє загинули

На Донбасі підірвалася бригада піротехніків – троє загинули
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

Під час розмінування на території Донецької області підірвалися п'ятеро співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій. З них - троє людей загинули, ще двоє піротехніків отримали поранення. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

- Сьогодні троє наших піротехніків – працівники ДСНС – загинули в Донецькій області при розмінуванні. Мої співчуття рідним... За життя ще двох їхніх колег борються лікарі. Це сталося в Костянтинівці, Краматорський район. Одна з тих наших територій, які найбільше забруднені російськими мінами, розтяжками та снарядами, які не розірвалися, - сказав Зеленський.

Як зазначив голова держави, з початку російського вторгнення лише співробітники ДСНС вилучили понад 300 тисяч вибухонебезпечних предметів. Ще понад 180 тисяч небезпечних предметів було вилучено поліцейськими.

- Це один із найважливіших напрямів нашої комунікації з партнерами. Окрім усього іншого, ми маємо зібрати максимум глобальних можливостей, щоб якнайшвидше подолати російський мінний терор, - наголосив він.

Також Зеленський подякував усім працівникам ДСНС, поліції, військовим, які проводять розмінування. Президент нагадав, що кожна знешкоджена російська міна та вилучений снаряд рятує життя українців.