Завантажити ще

Російські обстріли: Пожежа в Запоріжжі та масований обстріл Нікополя

Російські обстріли: Пожежа в Запоріжжі та масований обстріл Нікополя
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua/

В ніч на 2 грудня російські окупанти продовжували обстрілювати мирні громади, знищуючи громадянську інфраструктуру. Дані про руйнування та постраждалих поки що уточнюються.

Запоріжжя

РФ завдала ракетного удару по самому Запоріжжю, намагаючись поцілити по об’єкту промислової та енергетичної інфраструктури областного центру. Як наслідок зайнялася пожежа. Жертв немає, запевняє очільник Запорізької області Олександр Старух.

Крім того, росіяни обстріляли село в одній з громад Запорізького району. Внаслідок потрапляння майже повністю зруйнована адміністративна будівля, де знаходились усі необхідні місцевим жителям служби. Люди не постраждали.

Дніпропетровщина

За даними голови області Валентина Резніченко, ворог всю ніч бив по Нікопольскому району з важкої артилерії.  РФ випустила майже 40 снарядів по Нікополю та Марганецькій громаді. Люди вціліли.

Донеччина

Протягом 1 грудня росіяни поранили 6 цивільних -  4 у Бахмуті та 2 у Кураховому, повідомив очільник регіону Павло Кириленко.

Миколаївщина

 1 грудня РФ обстрілювала акваторію Очаківської громади. Постраждалих немає. У самому  Миколаїві, Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах день та ніч пройшли відносно спокійно, наголосив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.