Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

12-річна жителька Полтавщини пожартувала про продаж дитини і потрапила до поліції

12-річна жителька Полтавщини пожартувала про продаж дитини і потрапила до поліції
Фото: pl.npu.gov.ua

Мешканка Полтавської області розмістила оголошення про продаж 3-місячної дитини на одній із популярних вебплатформ. Його прочитала інтернет-користувачка та відправила скріншот у Facebook Messenger правоохоронців регіону. Про це повідомляє поліція Полтавської області.

- Будь-які справи, пов'язані з безпекою дітей, для нас є контрольними та потребують оперативного реагування із залученням спеціальних суб'єктів у сфері захисту прав дитини. Отримавши повідомлення від небайдужої жінки, ми негайно провели комплекс невідкладних заходів для встановлення автора оголошення, - зазначив начальник Главка обласної поліції Євген Рогачов.

Поліцейські оперативно відреагували на звернення і встановили особу "продавця". Ним виявилася 12-річна дівчинка, мешканка Миргородського району. Свій вчинок дівчинка пояснила тим, що вона просто хотіла пожартувати і "дізнатися про реакцію людей".

Про свою витівку вона щиро пошкодувала, проте каяття не звільняє від профілактичного обліку, зазначають правоохоронці. Наразі працівники ювенальної превенції вивчають умови, у яких виховується дитина, та психологічний клімат у родині для прийняття необхідних правових рішень.