Завантажити ще

Дитячого письменника Володимира Вакуленка було вбито росіянами під Ізюмом

Дитячого письменника Володимира Вакуленка було вбито росіянами під Ізюмом
Фото: facebook.com/iryna.novitska.1

Зниклого безвісти дитячого письменника Володимира Вакуленка знайшли мертвим у масовому похованні в Ізюмі Харківської області. Його тіло було упізнано за допомогою генетичної експертизи ДНК. Про це повідомила у своєму фейсбуці колишня дружина поета Ірина Новицька.

- Сьогодні ввечері батькам Володимира Вакуленка повідомили, що ДНК-експертиза підтвердила: у похованні 319 було тіло їхнього сина, - заявила Новицька.

У розпорядженні журналістів "Суспільне" опинилася фотографія, на якій нібито знято фото тіла під номером 319, зроблене перед похованням. Видання також стверджує, що на знімку зображені прострілені документи Володимира Вакуленка, а також на руці видно татуювання, схоже на те, що мав письменник.

Фото: suspilne.media/

Фото: suspilne.media/

Дитячий письменник та поет Володимир Вакуленко зник безвісти у селі Капітолівка поблизу Ізюму у березні. Тоді Ізюм перебував під тимчасовою окупацією російських військових. На початку квітня рідні Вакуленка повідомили, що письменника та його сина викрали росіяни, а приводом  могла стати його проукраїнська позиція та участь в АТО. Тоді слідчі порушили кримінальну справу за ч. 1 ст. 146-1 Кримінального кодексу "Незаконне позбавлення волі чи викрадення людини".