Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
17 квiтня
Завантажити ще

Богуслаєв намагався незаконно вивезти з України Скіфське золото, зброю та автомобілі

Богуслаєв намагався незаконно вивезти з України Скіфське золото, зброю та автомобілі
Фото: СБУ

Служба безпеки запобігла вивезенню за кордон майна колишнього нардепа та президента «Мотор Січі» Вʼячеслава Богуслаєва на сотні мільйонів гривень. Серед вирученого майна є елітні автомобілі, катер, три мисливські рушниці, гвинтівка, Скіфське золото, предмети часів античності та Київської Русі. Про це повідомила пресслужба СБУ.

- У результаті слідчо-оперативних дій встановлено учасників оборудки. Ними виявились декілька керівників структурних підрозділів заводу. Саме вони намагались сховати майно свого очільника на території підконтрольних комерційних структур. У подальшому посадовці планували нелегально вивезти «активи» за межі нашої держави, — зазначили у відомстві.

СБУ також викрила інших представників найближчого оточення Богуслаєва, які схиляли працівників заводу до збору підписів під «колективним зверненням» щодо пом’якшення міри запобіжного заходу для їхнього керівника.

Вʼячеслава Богуслаєва і начальника департаменту зовнішньоекономічної діяльності «Мотор Січі» затримали 22 жовтня. Їх підозрюють у державній зраді через постачання Росії авіадвигунів для бойових гелікоптерів до і після повномасштабного вторгнення.

Фото
Фото
24 Листопада 202215:50
Новини по темі: СБУ В'ячеслав Богуслаєв