7 лютого
Завантажити ще

Росіяни викрали та вивезли кількох голів громад Херсонської області

Росіяни викрали та вивезли кількох голів громад Херсонської області
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські окупанти викрали та вивезли кількох голів територіальних громад Херсонської області на лівий берег. Про це повідомляє МВС України.

Правоохоронці поки що не встановили місце знаходження деяких голів територіальних громад Херсонської області. Вони не підкорилися російським загарбникам і тому зазнали переслідувань та викрадення. Наразі достеменно відомо, що деяких із них вивезли після втечі з Херсона на лівий берег Дніпра.

- Російська окупаційна влада полювала людей, які залишалися вірними Україні. Серед постраждалих є правоохоронці, які залишилися у Херсоні чи в області під час окупації, - повідомляють у МВС. - Також російські окупанти викрадали учасників антитерористичної операції, активістів та колишніх військовослужбовців.

Раніше уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубинець заявив, що вражений масштабами тортур, які російські загарбники застосовували до мирних жителів у Херсоні та Херсонській області. За словами омбудсмена, у Херсоні вже виявлено два тортури, де катували десятки людей. Є підтверджені факти, що після тортур жертви вбивали.