Завантажити ще

Розвідка: Росія готує теракти на об'єктах критичної інфраструктури Білорусі

Розвідка: Росія готує теракти на об'єктах критичної інфраструктури Білорусі
Фото: gur.gov.ua

Головне управління розвідки Міноборони повідомляє, що російські спецслужби планують провокації на білоруських об'єктах критичної інфраструктури, зокрема, на білоруській АЕС. Про це повідомляє прес-служба ГУР Міноборони.

– Відомо, що найближчим часом на території Білорусі заплановано проведення низки терактів – штучно спровокованих техногенних катастроф на об'єктах критичної інфраструктури. Місце проведення ймовірних "інцидентів" – території, що межують із кордонами країн ЄС та України, зокрема гродненської та брестської областей. Однією з головних цілей є білоруська атомна електростанція "Островець". Розробкою та реалізацією "проекту" займаються російські спецслужби. При цьому білоруське КДБ просто повідомлено, - розповіли у відомстві.

За даними розвідки, Росія традиційно планує призначити "відповідальними за теракти" громадян країн НАТО та України, які нібито будуть одягнені у білоруську військову форму.

Зазначається, що підрозділи білоруських КДБ, МВС та прикордонних військ уже привели до стану підвищеної бойової готовності. ГУР МОУ зазначає, що таким чином Росія хоче прискорити втягування білоруської армії у війну в Україні за окупантів.