Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

У Кривому Розі врятували 566 шахтарів, які застрягли під землею через російську атаку

У Кривому Розі врятували 566 шахтарів, які застрягли під землею через російську атаку
Фото: DANIEL BECERRIL/REUTERS

У Кривому Розі завершили рятувальну операцію у шахтах - 566 гірників, які залишилися під землею після масованого обстрілу, витягли на поверхню. Про це повідомив начальник міської військової адміністрації Олександр Вілкул у своєму Телеграм-каналі.

- Рятувальна операція щодо шахтарів Кривбасу закінчилася. З шахт виведено 566 шахтарів, що залишилися під землею, в результаті ракетного удару. Дякую гірничорятувальникам та колективам шахт, які були на поверхні. Операція тривала близько четвертої години, - написав Вілкул.

Як зазначив голова військової адміністрації, ситуація у Кривому Розі залишається дуже складною. Для ліквідації наслідків російської атаки задіяно всі екстрені служби. Три ворожі ракети потрапили в енергооб'єкт, внаслідок чого підприємство практично повністю зруйноване - на місці події виникла масштабна пожежа.

– Без світла кілька районів міста. Йде переключення на інші лінії там, де це можливо… Частина Тернівського району – зупинено котельні через відсутність електрики… Вода. Декілька насосних станцій запущені з генераторів. Можливий слабкий тиск води, - підкреслив він.

Також Вілкул додав, що після обстрілу у місті на 15 хвилин була зупинка поїздів, переключилися на резервні лінії, з перебоями працює тролейбус. Усі лікарні міста запустили генератори.