Завантажити ще

Російський агент "Перемога" отримала 7 років ув'язнення за зраду

Російський агент
Фото: ssu.gov.ua

За матеріалами Служби безпеки України до 7 років в'язниці засуджено російського агента "Перемога", яка шпигунила за підрозділами ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба Служби безпеки України.

Зловмисницю затримали на Житомирщині під час спецоперації української контррозвідки у червні 2022 року. Встановлено, що вона збирала інформацію про місця дислокації та переміщення підрозділів Сил оборони на північному напрямку.

- У зоні "особливої уваги" російського агента були залізничні маршрути перевезення військової техніки та боєприпасів ЗСУ через територію регіону. Крім того, серед її основних завдань було виявлення логістичних складів з артилерійським озброєнням, а також аеродромів можливого базування української бойової авіації, - розповіли силовики.

За даними слідства органів безпеки, зрадницею виявилася мешканка одного із селищ Житомирської області. Після початку повномасштабного вторгнення її завербував кадровий співробітник російської військової розвідки, який обрав для неї оперативний псевдонім "Перемога".