Завантажити ще

Ізраїль завдав авіаудар по сектору Газа

Ізраїль завдав авіаудар по сектору Газа
Фото: twitter.com/ShehabAgency

Ізраїльські військові завдали удару по сектору Газа вранці в п'ятницю, 4 листопада. Як повідомляє  The Times of Israel, удар був нанесений через кілька годин після того, як чотири ракети були випущені по Ізраїлю з палестинського анклаву, яким керує ХАМАС.

Армія оборони Ізраїлю заявила, що завдала авіаударів по підземному заводу з виробництва ракет, що використовувався ХАМАС. Військові опублікували супутникове фото того, де, за їх даними, виготовлялась зброя - територія поблизу кількох будівель і сільськогосподарських ділянок на північно-західному краю табору біженців Аль-Магазі в центрі Гази. У армії Ізраїлю наголосили, що це вже третій подібний об'єкт з квітня.

- Удар було завдано у відповідь на запуски з території Гази на територію Ізраїлю  сьогодні ввечері, і він призведе до заподіяння шкоди терористичному угрупуванню ХАМАС, яке намагається сконцентруватися та озброїтися ракетами, - йдеться в заяві ЦАХАЛу трохи раніше 4 ранку.

Палестинське інформаційне агентство «Шехаб» повідомило, що «об’єкт опору» в Аль-Магазі був уражений.

Повідомлень про постраждалих не надходило.

В соцмережах вже є фото, на яких видно вогняні кулі та дим у Газі від авіаударів. На неперевірених відеоматеріалах можна було побачити послідовні удари, які неодноразово влучали в одну й ту саму територію та було чути гул реактивних літаків.