Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

За наводкою Ківи з Москви бандити сепаратиста Костянтина Бедового (Кості Калоші) напали на матір військовополоненого

За наводкою Ківи з Москви бандити сепаратиста Костянтина Бедового (Кості Калоші) напали на матір військовополоненого

Поки сепаратист Костянтин Бедовой на прізвисько Костя Калоша і його покровитель зрадник Ілля Кива переховуються в інших країнах, підконтрольні їм бандити тероризують родини українських захисників, зокрема тих, кого росіяни утримують у полоні.

Кричущий випадок стався у Дарницькому районі Києва. Жінка 1959 року народження, чий син-прикордонник перебуває у російському полоні, повідомила про напад. У хостелі, де вона працює адміністратором, невідомий чоловік схопив її за горло і почав душити аж до втрати нею свідомості.

Прийшовши до тями, потерпіла виявила відсутність 380 тис. гривень, які вона зберігала при собі. Ці кошти потерпіла отримала від держави в якості соціальних виплат за сина. Гроші вона планувала розмістити на депозитному рахунку у банку.

26 жовтня за процесуального керівництва Дарницької окружної прокуратури затримано двох чоловіків за фактом розбійного нападу на мати військовополоненого. За вчинене чоловікам загрожує покарання до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як нам стало відомо з власних джерел, злочин спланував і організував Сергій Фесак на прізвисько Шайба. Він — підручний Калоші, який продовжує брудні справи мафії в Україні, допоки «бос» Ілля Ківа та його "шістка" Бедовой переховуються. Шайба — кулак цього злочинного угрупування - не здатний вимовити і слова.

Навів Шайбу на матір військовополоненого зрадник Ківа — він з Москви зливає дані про наших захисників, яких утримують окупанти.

Як повідомлялося, ще до повномасштабного вторгнення Росії Ківа та Калоша входили до однієї диверсійної групи. Перший відповідав за політичні рішення та публічну ретрансляцію російських наративів. Другий виконував брудну роботу: наймав бойовиків, організовував для них тренувальні бази, готував провокації.

Наразі Ківа та Калоша підтримують зв’язок. На замовлення Кремля координують так звані «сплячі» ДРГ в українських містах, а також сприяють загарбникам на тимчасово окупованих територіях: рекрутують колаборантів, знаходять серед місцевих бажаючих шпигувати за партизанами, здавати ворогові позиції українських захисників тощо.

Під час бойових дій у Київській області Калоша координував вогонь окупантів, здавав позиції українських захисників. Мав домовленості з росіянами про призначення його комендантом на окупованій Київщині. Однак будучи патологічним боягузом, втік з України до Болгарії, а потім в Молдову. Звідти він продовжує працювати на ворога: підшукує колаборантів на окупованих територіях, координував вивіз краденого в України зерна та тероризує родичів наших захисників.

Днями рідний брат Калоші Міхаель Айзенштейн побажав Росії перемогти у цій війні і назвав себе «путіністом». Сам Калоша весною просив у Путіна російське громадянство, політичний притулок і захист від «неонацистів».