Завантажити ще

ЗМІ: Силовики затримали президента "Мотор Січ" Богуслаєва

ЗМІ: Силовики затримали президента
Фото: 1news.zp.ua

Співробітники Служби безпеки України затримали у Запоріжжі президента "Мотор Січ"  В'ячеслава Богуслаєва за підозрою у колабораційній діяльності. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", посилаючись на достовірні джерела.

За даними видання, Богуслаєву повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу – ст. 111-1 "Колобараційна діяльність" та ст. 111-2 "Допомагання державі агресору". Також видання стверджує, що разом із ним було затримано начальника Департаменту зовнішньоекономічної діяльності "Мотор Січ", якому пред'явили підозру за такими ж статтями.

Як пише місцеве видання "ЗаБор", директори одного з найбільших запорізьких підприємств зараз під конвоєм везуть до Києва. Джерела видання стверджують, що Богуслаєва довелося брати штурмом, оскільки він відмовлявся відчиняти силовикам двері. Також СБУ провела у будинку підозрюваного обшук.

В'ячеслав Богуслаєв – громадський та політичний діяч України, Герой України, народний депутат України (5-го, 6-го, 7-го, 8-го скликань). З 1994 року він є головою правління та генеральним директором підприємства "Мотор Січ". Богуслаєв входить до ТОП-25 найбагатших людей України.