4 жовтня
Завантажити ще

Іран направить до Росії інструкторів з використання дронів-камікадзе, США обіцяють санкції

Іран направить до Росії інструкторів з використання дронів-камікадзе, США обіцяють санкції
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Іран направить до Росії інструкторів з використання дронів-камікадзе. Йдеться про підготовку застосування Shahed-136 і Arash-2. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

- Керівництво Ірану та РФ домовилися про направлення на територію Росії радників та інструкторів з використання ударних БПЛА, - вказують українські військові. Крім того, відомо про підготовку операторів не тільки вже наявних дронів Shahed-136, а й перспективних Arash-2, - розповіли у штабі.

Тим часом Держдеп США заявив, що Штати готові застосувати санкції проти Ірану через постачання Росії дронів-камікадзе. Вашингтон запевнив, що має численні докази того, що ці БПЛА використовуються для завдання ударів по українському цивільному населенню та найважливіших об'єктах цивільної інфраструктури.

- Оскільки Іран продовжує брехати та заперечувати надання зброї Росії для використання в Україні, ми маємо намір працювати з союзниками та партнерами, щоб запобігти передачі небезпечної зброї Росії. Ми без вагань застосуємо наші санкції та інші відповідні інструменти проти всіх, хто причетний до цих поставок. Ми також продовжимо надавати безпрецедентну допомогу Україні у сфері безпеки, включаючи засоби ППО, щоб Україна могла захистити себе від цієї зброї, – зазначає у своїй заяві Держдеп.

Раніше український лідер Володимир Зеленський заявив, що Силам оборони за місяць вдалося знищити 232 іранські дрони-камікадзе, які запускали війська Росії по Україні