Завантажити ще

У деокупованому Лимані ексгумували тіла п'ятьох убитих дітей

У деокупованому Лимані ексгумували тіла п'ятьох убитих дітей
Фото: dn.npu.gov.ua

У деокупованому Лимані поліція ексгумувала тіла п'ятьох убитих дітей. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

- У Лимані поліція ексгумувала тіла 5 убитих дітей. Четверо дітей слідчі виявили у масовому похованні на цвинтарі. Ще одного хлопчика мати поховала у власному дворі. Попередньо встановлено, що всі загинули від уламкових поранень внаслідок російських обстрілів, - розповіли правоохоронці.

Поліцейські витягли зі стихійних могил тіла дівчаток 2021, 2019 та 2008 років народження та хлопчиків, народжених у 2011 та 2012 роках. Двійко маленьких дівчаток були сестричками. Після судово-медичної експертизи дітей перепоховають.

Слідчі дії в Лимані на місці найбільшого масового поховання в деокупованій частині Донеччини тривають два тижні. Також правоохоронці вилучають тіла із поодиноких поховань у дворах та городах. Слідчо-оперативні групи працюють безперервно, розшукують та опитують рідних, встановлюють історію всіх загиблих.

Станом на ранок 18 жовтня у Краматорському районі ексгумовано тіла 35 військовослужбовців ЗСУ та 131 цивільного жителя. Серед цивільних – 67 чоловіків, 56 жінок, 5 дітей, стать шести осіб не встановлено. Тривають заходи щодо ідентифікації померлих та встановлення причин їхньої смерті.

На звільнених територіях Донецької області виявлено 45 поховань, з них 33 – у Святогірську та 12 – у Лимані. Однак ці дані не є остаточними, оскільки щодня поліція отримує від мешканців інформацію про нові могили. Тільки за останні дні стало відомо ще про 17 таких поховань.