Завантажити ще

Дитина, яка вижила під час обстрілу Слов'янська, вдруге втратила всю сім'ю

Дитина, яка вижила під час обстрілу Слов'янська, вдруге втратила всю сім'ю
Фото: t.me/UA_National_Police

12-річна дитина, яка єдина залишилася живою після влучання російського снаряда у приватний будинок у Слов'янську, йде на поправку. Наразі хлопчик все ще перебуває у міській лікарні, але його життю нічого не загрожує. Про це повідомила радниця начальника міської військової адміністрації Слов'янська Світлана В'юниченко, повідомляє "Суспільне".

- Хлопчик перебуває у лікарні. Його стан середньої тяжкості – переламані ребра. Загрози для життя немає, – розповіла В'юніченко.

Дитина отримала поранення та травми 10 жовтня під час чергового обстрілу Слов'янська російськими військами. Троє дорослих загинули, а дитину вибуховою хвилею винесло надвір. За інформацією В'юниченко, старша сестра разом із хлопчиком приїхали до Слов'янська у 2015 році з Бахмутського району. На той час вона була його опікуном, батьків вони втратили. Про них у чиновниці точної інформації немає.

- Сім'я, яка з ним була в будинку, це його сестра, яка була опікункою, її цивільний чоловік та мати чоловіка. Наразі вже є охочі всиновити дитину, — додала вона.

Під час нічних російських ракетних обстрілів Слов'янська Донецької області загинула родина – дві жінки та чоловік, а також жінка із сусіднього будинку. 12-річний хлопчик дивом вижив, його доправили до лікарні з переламами ребер.