1 червня
Завантажити ще

На Кримському мосту виникла сильна пожежа

На Кримському мосту виникла сильна пожежа
Фото: t.me/informnapalm

На Кримському мосту вранці 8 жовтня вибухнула потужна пожежа. Внаслідок загоряння в небо здіймається величезний стовп чорного диму. Про це повідомляє InformNapalm.

Пропагандистське видання "РИА Новости" з посиланням на так званого "радника голови Криму" пише, що на мосту сильну пожежу та на міст людей не пускають.

Інформація про спалах почала надходити близько 06:40 години. Незабаром у мережі з'явилися фото та відео, що підтверджують, що горить сам міст. На кадрах можна побачити, як спалахнуло залізничне полотно.

Спікер Одеської ОВА Сергій Братчук також підтвердив масштабну пожежу на мосту. Однак причини пожежі не назвав.

- Попередньо горить паливний термінал. Чекаємо на офіційну інформацію!, - написав він.

Пізніше окупаційна влада повідомила, що рух Кримським мостом перекритий після масштабної пожежі. Готується запуск поромної переправи через протоку. Так званий тимчасово виконуючий обов'язки "міністра транспорту" Микола Лукашенко рекомендував утриматися від поїздок у бік Кримського мосту.

У Росії заявляють, що на Кримському мосту стався підрив вантажного автомобіля. Це начебто спричинило спалах семи паливних цистерн залізничного складу.

- Сьогодні о 6.07 на автомобільній частині Кримського мосту з боку Таманського півострова стався підрив вантажного автомобіля, що спричинив спалах семи паливних цистерн залізничного складу, що прямував у напрямку Кримського півострова, - повідомили в "Національному антитерористичному комітеті".

Також у російському НАК розповіли, що згодом стався частковий обвал двох автомобільних прольотів мосту. При цьому там заявляють, що арку над судноплавною частиною мосту не пошкоджено.

Раніше радник голови ОП Олексій Арестович заявив, що Кримський міст очікує така сама доля, як і "вишки Бойка". За його словами, атаку на Кримський міст українські сили здійснять при першій технічній можливості. Радник голови ОП зазначив, що це не стане порушенням обмежень країн-партнерів.