Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

На фронті загинув легендарний "кіборг" В'ячеслав Зайцев

На фронті загинув легендарний
Фото: facebook.com/zaitsev.viacheslav

У боях за Україну на сході нашої країни загинув український захисник "кіборг" В'ячеслав Зайцев. Про це повідомив голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух у своєму Телеграм-каналі.

- У боях загинув справжній до останнього дихання... Легендарний кіборг, надійний побратим, люблячий чоловік і батько маленької українки, вчений, дослідник і просто щира людина і відданий друг. Таким на віки залишиться В'ячеслав Зайцев. Як славний син козацького роду він пав у бою за рідну землю, - написав Старух.

За його словами, Зайцев став одним із перших, хто став на оборону України з початку російського вторгнення. Незважаючи на отримані поранення в боях, захисник продовжував протистояти ворогові.

- З початком бойових дій на сході України Славко пройшов найзапекліші бої, його не зупинили поранення, і коли почалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну, наш справді герой, одним із перших став на захист української державності, - наголосив чиновник.

В'ячеслав Зайцев був відомий як учасник Євромайдану у 2014 році. Одразу після протестів він вирушив на Донбас, вступивши до лав ЗСУ. Зайцев брав участь в обороні Донецького аеропорту, в боях за Дебальцеве та у Південному котлу. За бойові заслуги був удостоєний державної нагороди - Орденом "За мужність" третього ступеня.

У загиблого захисника залишилася сім'я – дружина та маленька донька. Бажаючі допомогти сім'ї можуть переводити кошти на банківську карту дружини "кіборга": 5168757413635725 Зайцева Оксана.