Завантажити ще

ЗСУ підтверили, що оточили росіян біля Лиману Донецької області

ЗСУ підтверили, що оточили росіян біля Лиману Донецької області
Фото: facebook.com/UkrainianLandForces

Збройні сили України взяли під контроль селище Ямпіль Донецької області і оточили російське угруповання в районі міста Лиман. Про це повідомив речник східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий у коментарі "Громадське". 

- Тривають заходи із завершення оточення російських військ у районі Лиману, під вогневим контролем ЗСУ тримають майже всі логістичні шляхи, — сказав Череватий.

Російська сторона також визнала, що опинилася в оточенні біля Лимана. Ватажок "ДНР" Денис Пушилін сказав, що місто "взято у напівкільце" українськими військовими, але "дорога на Сватове залишається під контролем "ДНР". 

Сухопутні війська ЗСУ оприлюднили відео із ймовірним «"тактичним перегрупуванням" окупаційних військ на лиманському напрямку. Також у соцмережах з'явилося відео, на якому український військовий перебуває у селищі Ямпіль неподалік Лиману.

Про те що, українська армія взяла у кільце росіян біля Лиману, повідомляв напередодні Інстутитут вивчення війни. Але підтвердження ЗСУ дають, як правило, через день чи два після проведення успішного наступу. Російська армія захопила Лиман наприкінці травня. Це стратегічно важливе місто, тому що плацдарм біля Лиману давав російським військам можливість просування з півночі вглиб Донецької області на Слов'янськ і Краматорськ. 

 

Новини по темі: Війна України з Росією