28 травня
Завантажити ще

Масове поховання в Ізюмі: вилучено вже 447 тіл загиблих, у багатьох немає кінцівок

Масове поховання в Ізюмі: вилучено вже 447 тіл загиблих, у багатьох немає кінцівок
Фото: facebook.com/Сергій Болвінов

Станом на суботу, 24 вересня, із місця масового поховання в Ізюмі вилучено вже 447 тіл загиблих. Більшість із них – жінки. Про це повідомляє керівник слідчого управління поліції Харківської області Сергій Болвінов.

– У багатьох загиблих відсутні кінцівки, пов'язані руки, осколкові поранення, травми голови та грудної клітки, поранені чи відсутні геніталії, переломи ребер, колото-різані поранення, наскрізні кульові поранення, мотузки на шиї, – розповів він.

За словами Болвінова, серед загиблих 194 – чоловіки, 215 – жінки, 22 – військові, 5 – дітей. Ще 11 – залишки осіб, підлога не визначена. Досудове розслідування продовжується.

– До слідчих дій на місці події було залучено понад 105 поліцейських, 10 криміналістичних лабораторій, 10 судово-медичних експертів, 80 працівників ДСНС та прокурори, – додав він.

Родзинки Харківської області перебували під тимчасовою окупацією росіян з початку квітня. У вересні ВСУ вдалося деокупувати місто та взяти під свій контроль. Після відступу росіян в Ізюмі було знайдено масове поховання із понад 400 тілами загиблих мирних жителів.