Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

Жителі окупованої Снігурівки Миколаївської області вийшли на мітинг проти псевдореферендуму

Жителі окупованої Снігурівки Миколаївської області вийшли на мітинг проти псевдореферендуму
Фото: скріншот

Мешканці окупованої Снігурівки на Миколаївщині вийшли на мітинг проти проведення псевдореферендуму з приєднання регіону до Росії. Про це розповідає "Українська правда".

- Ми, жителі Снігурівки, сьогодні зібралися на акцію протесту проти незаконного проведення референдуму у місті Снігурівка та прилеглих селах. Снігурівський край завжди був Україною – був і буде Україною. У Російську Федерацію ми ніколи не хотіли і не хотітимемо. Закликаємо жителів Снігурівки та прилеглих сіл, тобто Снігурівської ОТГ, не йти на "референдум" і не брати участь у незаконному проведенні "референдуму". Слава Україні! – заявили мешканці.

Раніше російські окупанти повідомили, що самопроголошена "влада" планує приєднати окуповані території Миколаївщини до захопленої Херсонщини. Надалі ці території росіяни задумали включити до РФ після проведення фейкових референдумів.

Вранці 23 вересня російські окупанти на захоплених частинах Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей сповістили, що розпочали "референдуми" про приєднання до Росії. Голова Луганської ОДА Сергій Гайдай повідомив, що на окупованих територіях росіяни ходять по домівках українців і під прикриттям так званих "референдумів" шукають чоловіків для мобілізації.