Завантажити ще

Дніпропетровщина під обстрілами: 9-годинна тривога та 5 ударів за ніч

Дніпропетровщина під обстрілами: 9-годинна тривога та  5 ударів за ніч

Росіяни всю ніч тероризували Нікопольщину обстрілами. Вони накрили «Градами» та важкою артилерією три громади - Нікопольську, Марганецьку та Червоногригорівську.  Як повідомив голова Дніпропетровщини Валентин Резніченко, за ніч ворог ударив по ним 5 разів та випустив на міста та села понад 100 снарядів.

- Попередньо, люди не постраждали. Масштаби руйнацій уточнюються. На місці працюють рятувальники та поліція, - наголосив Резніченко.

В свою чергу очільник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук додав, що сигнал повітряної тривоги в Нікопольській громаді був оголошений відучора і тривав до самого ранку.

Обстріл Нікопольщини. Фото: t.me/mykola_lukashuk/

Обстріл Нікопольщини. Фото: t.me/mykola_lukashuk/

- Сигнал повітряної тривоги діяв майже 9 годин. Окупаційні війська російської федерації неодноразово протягом ночі обстріляли Нікопольський район. З «Градів» ворог двічі вдарив по Червоногригорівській ТГ. Ще двічі – по самому Нікополю. Окрім цього, російські окупанти били по Марганецькій громаді, - розповів Лукашук трохи подробиць.

Він також повідомив, що в інших районах Дніпропетровщини все спокійно. Ситуація на кордонах області знаходиться під повним контролем Збройних сил України.