Завантажити ще

Обстріли Запоріжжя: Росіяни влучили у місто ракетами С-300

Обстріли Запоріжжя: Росіяни влучили у місто ракетами С-300
Фото: t.me/info_zp/

В ніч на 19 вересня російські війська двічі атакували Запоріжжя. При цьому перша атака ракетами С-300 була здійснена близько 02:00. Як повідомив очільник регіону Олександр Старух, два снаряди поцілили в трансформаторну підстанцію біля великого житлового масиву в одному з районів міста Запоріжжя.

Частково район було знеструмлено, під загрозою знеструмлення були також лікувальні заклади. Постраждалих в результаті цього удару немає. Руйнувань зазнали об’єкти соціальної інфраструктури – вибито шибки. 

с

с

Вже вранці,  о 6 ранку, окупант здійснив чергову ракетну атаку обласного центру, знову застосувавши С-300. Одна ракета влучила в зелену зону на березі Дніпра неподалік від житлового масиву вже іншого району міста. Постраждалих немає.

Ще одна - поцілила в одне з сіл Запорізького району. Зруйновано декілька приватних будинків. Поранена 70-річна жінка. В неї травми грудної клітини та черевної порожнини внаслідок завалу будинку. Вона перебуває у лікарні під наглядом медиків.  За даними соцмереж, ракети влучили у село Привітне Широківської громади.

Удар по Привітному. Фото: t.me/info_zp/16000

Удар по Привітному. Фото: t.me/info_zp/16000