Завантажити ще

В Ізюмі катуванням росіян піддались семеро громадян Шрі-Ланки

В Ізюмі катуванням росіян піддались семеро громадян Шрі-Ланки

У звільненому від росіян Ізюмі Харківської області виявили будівлі, у яких катували мирних людей. Серед них було семеро громадян Шрі-Ланки. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців,

- Знайдено тортури, в яких знущалися з мирних жителів окупованих міст та селищ, приміщення, в яких тримали людей – навіть іноземців. Зокрема, семеро громадян Республіки Шрі-Ланка, студентів Куп'янського медичного коледжу. Ще у березні їх захопили російські солдати та згодом утримували цих людей у підвалі. Тільки тепер, після звільнення Харківщини, цих людей було врятовано, їм надається медична допомога, - розповів Зеленський.

За його словами, зараз на місці масового поховання в Ізюмі продовжується ексгумація тіл. Вже встановлено понад 440 могил.

– Станом на даний момент встановлено понад 440 могил. Про кількість похованих там людей ще рано говорити, слідчі дії продовжуються, - зазначив він.

Також голова держави наголосив, що українська сторона вже має чіткі докази тортур та знущань з людей. Крім того, є свідчення, що росіяни заради розваги стріляли по похованим.