Завантажити ще

У звільненому від росіян Ізюмі знайшли масове поховання

У звільненому від росіян Ізюмі знайшли масове поховання

В Ізюмі Харківської області, який українські захисники звільнили від військ Росії, виявили масове поховання. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців.

– В Ізюмі на Харківщині знайдено масові поховання людей. Необхідні процесуальні дії там уже розпочалися. Більше інформації – чіткої, перевіреної інформації – має бути завтра, – заявив Зеленський.

Як зазначив президент, найближчим часом до Ізюму вирушать представники ЗМІ, щоб показати світові військові злочини, скоєні росіянами.

- Завтра в Ізюмі будуть журналісти – українські та міжнародні. Ми хочемо, щоб світ знав, що реально відбувається, і до чого спричинила російська окупація. Буча, Маріуполь, тепер, на жаль, Ізюм... Росія всюди залишає смерть. І мають за це відповідати. Світ має залучити Росію до реальної відповідальності за цю війну. Зробимо все для цього, – пообіцяв Зеленський.

З початку вторгнення РФ в Україну це не перший подібний випадок. Могили, в яких росіяни масово ховали вбитих українців, знаходили у Маріуполі, Бучі, Ірпені та інших наших населених пунктах. На тілах загиблих залишалися сліди тортур, знущань та насильства.