25 травня
Завантажити ще

Над Кремінною Луганської області партизани підняли український прапор - ЗСУ на підході

Над Кремінною Луганської області партизани підняли український прапор - ЗСУ на підході
Фото: t.me/serhiy_hayday

Російські окупанти повністю вийшли з Кремінної, що на Луганщині. Підрозділи ЗСУ ще не увійшли до міста, але партизани уже підняли над містом український прапор, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

-  Масштабна деокупація Луганщини розпочнеться з Кремінної та Сватового, росіяни вже почали стягувати техніку ближче до цих міст. Основний удар буде саме там. На сьогодні Кремінна повністю пуста - росармія місто покинула. Там майорить український прапор, який підняли партизани. Дещо схожа ситуація у Старобільську, - написав Гайдай.

Він додав, що у Сватовому ситуація трохи інша – російська армія спочатку втекла, але за деякий час повернулася.  Гайдай також повідомив, що на окупованих територіях спостерігається дефіцит палива через масштабну втечу окупантів та колаборантів.

За даними генерала-майора ЗСУ Дмитра Марченка, за два тижні ЗСУ просунулись на 12 кілометрів на півдні країни. Знищено понад 1 800 російських військових, 2 літаки, 2 вертольоти, понад 120 танків, понад 130 артилерійських систем, понад 20 реактивних систем залпового вогню.