Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
19 квiтня
Завантажити ще

Росія випустила по Україні 11 ракет та влучила у Харківську ТЕЦ-5

Росія випустила по Україні 11 ракет та влучила у Харківську ТЕЦ-5
Фото: t.me/dsns_telegram

Росія ввечері у неділю нанесла удари по найбільшій Харківській ТЕЦ-5, тому у пʼяти областях України зникало світло. Про це повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

- Прямі умисні удари по критичній цивільній інфраструктурі, зокрема по найбільшій Харківській ТЕЦ-5, – це безумовний прояв тероризму Росії та її бажання масово залишити мирних громадян без світла й тепла. Така боягузлива «відповідь» за втечу власної армії з поля бою, - написав Подоляк у своєму твіттері.

Заступник керівника ОП Кирило Тимошенко написав у телеграм-каналі, що Росія двома крилатими ракетами поцілила по об'єктах критичної інфраструктури під Харковом. Електропостачання відновлено на 100% у Сумській, Дніпропетровській та Полтавській областях.

Президент України Володимир Зеленський назвав удари черговим терористичним актом Росії.

- Навмисні й цинічні ракетні удари по цивільній критичній інфраструктурі. Жодних військових об'єктів. Знеструмлені Харківська та Донецька області. У Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській – часткові проблеми з живленням. Ви досі думаєте, що ми «адін народ»? Ви досі думаєте, що зможете нас налякати, зламати, схилити до поступок? ... Холод, голод, темрява й спрага – для нас не так страшно й смертельно, як ваші «дружба й братерство», - написав він у своєму телеграм-каналі.

Повітряне командування "Схід" повідомило у фейсбуці, що противник ввечері неділі застосував 11 крилатих ракет. Підрозділами збито 7 крилатих ракет на Дніпропетровщині. З них 5 - Х-101, 2 - Калібр. Ще дві ракети знищено підрозділами Повітряних Сил на Полтавщині.

У пʼяти областях України зникало світло під час повітряної тривоги, що пролунала ввечері 11 вересня. Це Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Сумська та Донецька.