26 сiчня
Завантажити ще

Генштаб: ЗСУ вдарили по базі РФ під Запоріжжям та відбили штурми на Донбасі

Генштаб: ЗСУ вдарили по базі РФ під Запоріжжям та відбили штурми на Донбасі
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські військові успішно відбили атаки противника в районах населених пунктів Костянтинівка, Дібрівно, Григорівка, Зайцеве, Майорськ, Миколаївка Друга, Першотравневе та Кам'янка. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

- Минулої доби ворог завдав понад 10 ракетних і 22 авіаційних ударів по об'єктах на території України. Зокрема, постраждала інфраструктура в районах населених пунктів Харків, Циркуни, Великі Проходи, Слов'янськ, Сіверськ, Краматорськ, Івано-Даріївка, Зайцеве, Соледар, Бахмут, Бахмутське, Богоявленка, Костянтинівка, Времівка, Велика Новосілка, Пречистівка, Дорожня, Труд, Високопілля, Тернові Поди, Лозове, Ольгівське, Білогірка, Костромка, Червоний Яр, Сухий Ставок, Безіменне, Андріївка та Біла Криниця, - розповіли у штабі.

На волинському та поліському напрямках ситуація без змін. Зберігається загроза завдання ракетних та авіаційних ударів по території України з повітряного простору та території республіки Білорусь.

На інших напрямах противник продовжував обстріли військових та цивільних об'єктів. На сіверському напрямку з мінометів та реактивної артилерії у районах населених пунктів Бачівськ, Уланове та Запсілля Сумської області. А на харківському напрямку - зі ствольної та реактивної артилерії в районах Дуванки, Костянтинівки, Уди, Діментіївки, Борщова, Великіх Проходів, Черкаськіх Тишок, Руськіх Тишок, Байрака, Старого Салтова та Перемоги.

На слов'янському напрямку стріляє із ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Долина, Краснопілля, Грушуваха, Карнаухівка, Нова Дмитрівка, Вернопілля. На краматорському напрямку з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Богородичне, Пришиб, Тетянівка, Сидорове, Сіверськ, Спірне, Верхньокам'яне, Веселе та Григорівка.

На бахмутському напрямку - з мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Новобахмутівка, Нью-Йорк, Юр'ївка, Зайцеве, Весела Долина, Майорськ, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Яковлівка та Білогорівка.

На авдіївському напрямку з мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Красногорівка, Авдіївка, Кам'янка, Веселе, Опитне, Водяне та Першотравневе;
на Новопавлівському напрямку з мінометів, ствольної та реактивної артилерії неподалік Вугледарау, Пречистівки, Єгорівки, Великої Новосілки та Новомайорського.

На запорізькому напрямку з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії у районах населених пунктів Новоандріївка, Дорожнянка, Новопіль та Времівка. А на південнобузькому напрямку на обстріл зазнали населені пункти Степова Долина, Олександрівка, Веселий Кут, Таврійське, Любомировка, Благодатне, Первомайське, Шевченкове, Мирне, Новогригорівка та Білогірка.

У штабі також повідомляють, що ворожі війська продовжують зазнавати втрат. Внаслідок вогневого впливу по зосередженнях особового складу та військової техніки противника, які знаходилися на території аграрного підприємства "Україна" села Солодководне Запорізької області, ворог зазнав значних втрат, кількість уточнюється.