Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
18 квiтня
Завантажити ще

Ще дві країни заявили про смерті хворих на мавпячу віспу

Ще дві країни заявили про смерті хворих на мавпячу віспу
Фото: pixabay.com

У Мексиці та Кубі повідомили про смерть двох людей, у яких було виявлено мавпу віспу, хоча жодна з країн не пов'язувала смертельні випадки з вірусною хворобою. Про це повідомляє Reuters.

Вчені кажуть, що летальні випадки залишаються надзвичайно рідкісними під час цього спалаху. При цьому повідомлення про нові смерті з'явилися після летальних наслідків, пов'язаних із віспою мавп, зареєстрованих у Бразилії та Еквадорі.

Міністерство охорони здоров'я Мексики у вівторок повідомило, що експерти розслідують смерть ВІЛ-позитивного пацієнта, який помер від септичного шоку та пневмонії після позитивного результату тесту на віспу мавп.

- Зараз у Мексиці зафіксовано 386 підтверджених випадків зараження віспою мавп. Крім того, є 862 ймовірні випадки зараження, які вимагають підтвердження, - зазначили у місцевому міністерстві.

Кубинська влада повідомила, що 50-річний італієць помер у неділю після того, як йому в суботу діагностували віспу мавп. МОЗ країни вказало на звіт розтину, в якому зазначено, що причиною смерті став сепсис, пов'язаний з пневмонією та пошкодженням органів.

Глава українського МОЗ Віктор Ляшко сказав, що в Україні всі центри контролю та профілактики хвороб уже мають тест-системи для виявлення, зокрема, віспи мавп. Проте станом на сьогоднішній день у країні немає зафіксованих випадків захворювання.