30 травня
Завантажити ще

У Вінниці невідомий "замінував" ТРЦ та ще ряд будівель - поліція шукає вибухівку

У Вінниці невідомий

Правоохоронцям Вінниці надійшло повідомлення про мінування кількох об'єктів у місті, серед яких – торговельно-розважальний центр. На всі зазначені місця вирушили правоохоронці та рятувальники. Про це повідомляє "Укрінформ".

- Повідомлення про мінування кількох цивільних об'єктів, у тому числі торгово-розважального центру, надійшло на електронну адресу одного з них близько 11:00. На місця ймовірного знаходження вибухівки виїхали правоохоронці. Людей із цих споруд евакуювали, - повідомила начальник відділу комунікації поліції Вінницької області Заріна Маєвська.

За її словами, зараз вибухотехніки відпрацьовують усі місця, які можуть бути заміновані. Після завершення перевірки правоохоронці вирішуватимуть питання щодо започаткування кримінальної справи.

Останніми днями це не перший випадок у Вінниці. 18 серпня там також надійшов сигнал про "мінування" ряда об'єктів. Невідомий погрожував підірвати вокзали, центральний ринок та п'ять будівель соціальних установ. Після перевірки силовики заявили, що повідомлення виявилося хибним.