3 жовтня
Завантажити ще

Федоров: Росіяни почали масово вивозити свої сім'ї з Мелітополя

Федоров: Росіяни почали масово вивозити свої сім'ї з Мелітополя
Фото: t.me//ivan_fedorov_melitopol

Російські окупанти почали вивозити свої сім'ї із захопленого Мелітополя. Про це в ефірі Апостроф TV повідомив мер міста Іван Федоров.

За його словами, минулий тиждень у Мелітополі був "некомфортним" для російських окупантів. На думку Федорова, загарбники розуміють, що їм скоро доведеться залишити місто.

- І як наслідок – військові РФ почали вивозити свої сім'ї з Мелітополя. Звісно, ми розуміємо, чому вони це роблять. Тому що розуміють, що їм потрібно буде швидко втекти з території нашого міста, а сім'ї заважатимуть цьому, — наголосив мер.

Заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський раніше також повідомив, що більшість командування армії РФ залишило Херсон. Він підтвердив, що ЗСУ знищили всі логістичні ланцюжки окупантів в області. На сьогодні не існує жодного логістичного маршруту безпечного і такого, який би задовольняв їхні військові потреби саме щодо забезпечення військового угруповання, уточнив він.

Федоров раніше розповів, що загарбники вже другу добу не можуть відновити пошкоджений залізничний міст, яким йшли військові ешелони з Криму. За його словами, відучора в Мелітополі та найближчих населених пунктах загарбники проводять масові фільтраційні заходи. Але жодного партизана так і не виявили.