Завантажити ще

На Харківщині врятували левицю Василісу, яка розгулювала по дачах

На Харківщині врятували левицю Василісу, яка розгулювала по дачах
Фото: facebook.com/UAnimals.official

Жителів села Високе на Харківщині поскаржилися, що по їхньому дачному кооперативу розгулювала левиця. 11 серпня зоозахисники повідомили, що тварину успішно евакуювали. Тепер і мешканці селища, і сама тварина у безпеці Про це повідомляє UAnimals.

Харківська команда порятунку звернулася до зоозахисників за допомогою. Вони розповіли, що напередодні надійшов виклик від людей із дачних кооперативів, де бродила дика тварина. На щастя, все обійшлося добре і фахівці змогли зловити левицю без шкоди. Виявилося, що це 8-місячна Василіса, яка мешкає у сусідньому господарстві, просто вирішила прогулятися.

Команда UAnimals розшукала власника Василіси. Йому пояснили, що утримувати дику тварину в домашніх умовах неправильно. Чоловік незабаром погодився та передав Василісу фахівцям.

- Зараз вона з командою UAnimals прямує до "Притулку для диких тварин" Наталії Попової. Там левеня оглянуть і в разі потреби нададуть ветеринарну допомогу, – розповіли захисники тварин.

Раніше у лісі Вінницької області місцеві мисливці виявили поранену новонароджену козулю. Матері поряд не було, тому малюка вирішили забрати, щоб тварина не загинула.