Завантажити ще

Працівниця ЗАЕС - у реанімації через обстріл, персонал залишається на станції

Працівниця ЗАЕС - у реанімації через обстріл, персонал залишається на станції
Фото: t.me/orlovdmytroEn

Внаслідок цинічного обстрілу російськими загарбниками Енергодару постраждала ще одна працівниця Запорізької АЕС. Вона отримала проникне осколкове поранення грудної клітки. Про це розповів мер Енергодару Дмитро Орлов.

Він констатував, що обстріл російськими військовими найбільшою в Європі АЕС значно посилився останніми днями.

Внаслідок ворожого вогню у прибережній зоні вчора, 7 серпня, орієнтовно о 15:30 робітниця ЗАЕС Юлія Янжула отримала поранення грудної клітки, розповів мер. Наразі жінка перебуває у реанімації енергодарської міської лікарні у стані середньої тяжкості.

– Це черговий факт нелюдського поводження рашистів на тимчасово окупованих територіях. Постійні обстріли ЗАЕС та її міста-супутника Енергодару призводять не лише до значних пошкоджень станції, вже безпрецедентних актів ядерного тероризму, але й до постійної загрози життю та здоров'ю працівників Запорізької АЕС і місцевих мешканців, – наголосив Орлов.

Як зазначив мер Енергодару, незважаючи на це, український персонал станції продовжує працювати, в нелюдських умовах виконуючи всі заходи щодо забезпечення ядерної та радіаційної безпеки не лише нашої держави, а й усього світу.

Російські війська визнали, що замінували Запорізьку АЕС і погрожують її підірвати. В "Енергоатомі" розповіли, що начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту ЗС РФ генерал-майор Валерій Васильєв, який командує нині гарнізоном на ЗАЕС, сказав своїм солдатам, що "тут буде або російська земля, або випалена пустеля".