Завантажити ще

У Сєвєродонецьку немає газу, води та продуктів

У Сєвєродонецьку немає газу, води та продуктів
Фото: t.me/luhanskaVTSA

Тим, хто залишився в окупованому Сєвєродонецьку, доводиться буквально виживати – без води, газу, світла та мінімальних запасів продуктів харчування. Про це заявив в ефірі телемарафону керівник військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецька Олександр Стрюк.

– У Сєвєродонецьку повністю відсутні централізовані комунікації. Окупанти намагаються налагодити постачання води, розвозячи її містом. Якщо росіянам і вдасться подати газ у межі Сєвєродонецька, то в самому місті блакитне паливо буде відсутнє через значне руйнування розподільчої мережі. Очисні споруди росіянами також знищено, - сказав Стрюк.

Також міський голова наголосив, що у лікарні ще залишився запас медикаментів, але лікарів практично немає.

На момент окупації там працювали п'ять лікарів та 10 осіб молодшого медичного персоналу. Один із лікарів уже виїхав на підконтрольну уряду територію. Інші залишилися, - сказав Стрюк.

Зазначимо, раніше росіяни у своїх пропагандистських ЗМІ заявили про свої плани відновити діяльність сєверодонецького "Азоту". Спроба запустити виробництво з порушенням базових правил безпеки може призвести до жертв та техногенної катастрофи для всього регіону.