Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Аварія літака Ан-12 у Греції: У МЗС підтвердили загибель 8 українців

Аварія літака Ан-12 у Греції: У МЗС підтвердили загибель 8 українців
Фото: REUTERS

Українська сторона підтвердила аварію літака АН-12 у Греції, на борту якого перебували 8 громадян нашої країни. Причиною авіакатастрофи назвали відмову двигуна. Про це заявив у своєму Фейсбуці речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко.

- Вночі на півночі Греції зазнав аварії український транспортний літак АН-12, який перевозив небезпечний вантаж маршрутом Сербія-Йорданія-Бангладеш. Екіпаж складався із восьми громадян України. Попередня причина аварії – відмова одного із двигунів, - написав Ніколенко.

За його словами, на базі консульства України у Салоніках створено оперативний штаб. На місце катастрофи вже прибули українські консули, які взаємодіють із рятувальниками та правоохоронцями Греції для з'ясування всіх обставин інциденту.

Внаслідок авіакатастрофи всі 8 членів екіпажу загинули. Цю інформацію підтвердив генеральний директор української компанії-перевізника Meridian Денис Богданович.

- Українська "Авіакомпанія "Меридіан" підтвердила катастрофу свого літака Ан-12 у Греції. Усі вісім загиблих членів екіпажу були громадянами України, повідомив DW генеральний директор "Меридіана" Денис Богданович. Інформацію про вантаж літака він не надав і пояснив, що "деталі уточнюються ". У компанії "Меридіан" причину катастрофи пов'язують з технічною несправністю в повітрі, - пише " DW ".

Український літак віз до Багландешу 11,5 тонн оборонного вантажу з Сербії

Міністр оборони Сербії Небойша Стефанович повідомив, що український літак, який зазнав аварії в Греції, перевозив оборонну продукцію сербського виробництва.

- Літак вилетів близько 20:40 із міста Ніш та перевозив близько 11,5 тонн продукції нашої оборонної промисловості до кінцевого замовника - до Бангладешу. Замовником виступило Міністерство оборони Бангладеш. Рейс мав здійснити технічні посадки в Аммані, Ер-Ріяді та Ахмедабаді, а його кінцевим пунктом призначення має бути місто Дакка, - заявив Стефанович у своєму відеозверненні.

За його словами, власником товару була приватна компанія Valir із Сербії, а рейс мав усі відповідні дозволи згідно з міжнародними правилами.

Що сталося?

У ніч із 16 на 17 липня на північному сході Греції розбився український літак Ан-12. Повітряне судно прямувало з Сербії до Бангладешу, здійснюючи комерційний рейс. У літаку було 8 членів українського екіпажу - всі наші співвітчизники загинули. До аварії пілот встигнув повідомити про відмову двигуна і був негайно допущений до аварійної посадки аеропортом Кавала, але приземлитися борту не вдалося.


Фото
Фото
17 Липня 202212:02
Новини по темі: МЗС авіакатастрофа Греція