Завантажити ще

Луганщина: росіяни долучили до розбору завалів пенсіонерів

Луганщина: росіяни долучили до розбору завалів пенсіонерів
Фото: t.me/luhanskaVTSA

У Луганській області росіяни продовжують завдавати авіаудари  по населених пунктах. Ворог наступає, а на окупованих територіях пенсіонерам «дозволили» долучатися до розбирання завалів. Про це в своєму телеграм-каналі повідомив очільник області Сергій Гайдай.

За його словами, окупанти проводять перепис населення, щоб в тому числі сформувати реєстр пенсіонерів. За наявною інформацією, за декілька днів за оформленням пенсій в Сєвєродонецьку звернулися близько 220 громадян (із 8 тисяч населення, що залишилося).

-  Чи виплачуватимуть їм росіяни пенсії – ще невідомо. Втім, окупаційною владою вже прийнято постанову, яка «…дает право пенсионерам принимать участие в работах временного характера…» Тобто зібрали особисті дані і дозволили людям долучатися до розбирання завалів. Напевно, без «дозволу» цього робити було неможна. Знайшли робочу силу, - зіронізував Гайдай.

Він додав, що ситуація на фронті тим часом загострюється після декількох днів відносного послаблення. За добу ворог завдав 12 ракетних та авіаційних ударів по населених пунктах на межі Луганщини та Донеччини. Продовжуються масовані артилерійські та мінометні обстріли, застосовуються системи залпового вогню.

Через невеличкі населені пункти росіяни намагаються прорватися до Сіверська та відкрити шлях до Бахмута, знищуючи «все, що бачать перед собою». Зараз ворог наступає у напрямку Верхньокам’янського, бої тривають.