Завантажити ще

Резніков: Володимир Зеленський наказав деокупувати південь України

Резніков: Володимир Зеленський наказав деокупувати південь України
Фото: instagram.com/zelenskiy_official/

Україна збирає бойові сили для того, щоб деокупувати прибережні райони на півдні. Відповідний наказ віддав президент України Володимир Зеленський, розповів міністр оборони Олексій Резніков в інтерв'ю британській газеті The Times.

- Ми розуміємо, що політично це дуже потрібно для нашої країни... Україна збирає мільйонні бойові сили, оснащені західною зброєю, щоби відвоювати свою південну територію в Росії, - наголосив Резніков.

За його словами, президент України Володимир Зеленський вже доручив найвищому військовому керівництву розробити плани. Після цього Генштаб надасть керівництву перелік необхідного озброєння.  А Резніков в свою чергу відправить листи колегам у країнах-партнерах.

- Генерали говорять про те, чому нам потрібні такі види озброєння, а згодом ми отримуємо політичні рішення, - додав міністр.

 Раніше віцепрем'єрка Ірина Верещук закликала мешканців окупованих районів Херсонської та Запорізької областей евакуюватися всіма можливими способами. Вона наголосила, що ЗСУ «будуть деокуповувати, будуть величезні бої". 

В свою чергу перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський рекомендував жителям або виїхати з області, або готуватися до бойових дій, шукати укриття, воду та їжу.