Завантажити ще

У Маріуполі росіяни розмістили склади бойових комплектів у житлових кварталах

У Маріуполі росіяни розмістили склади бойових комплектів у житлових кварталах
Фото: t.me/mariupolrada

У тимчасово захопленому російськими військами Маріуполі окупанти відновлюють морський порт, як свою військово-вантажну базу. До порту заїхали п'ять великих автобусів із військовими. Про це у Телеграмі повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

- Учора (8 липня) до міста прибули п'ять великих автобусів із російськими військовими з напрямку Волноваха/Донецьк. Автобуси проїхали до Приморського району. Така ротація вказує на посилення охорони насамперед у порту у зв'язку з початком його реального відновлення як військово-вантажної бази, - написав Андрющенко.

Він також зазначив, що вдалося підтвердити місце розташування двох складів бойових комплектів окупантів у житлових кварталах.

- Тому, з урахуванням військової ситуації та потужностей HIMARS, що надійшла на озброєння української армії, радимо маріупольцям, яких окупанти намагаються використовувати як "живий щит" прикриття складів терміново евакуюватися або тимчасово обрати інше місце проживання для власної безпеки, - зазначив він.

Наразі російські агресори повноцінно відновили роботу морського порту Маріуполя, щоб вивозити награбоване. Тут розмістять основне сховище палива для російських військових, а також прискорять вивезення металопрокату, зерна та вугілля та ввезення палива та військової техніки.