28 вересня
Завантажити ще

Поранений боєць, який 4 місяці боровся за життя, зустрівся з родиною із Маріуполя

Поранений боєць, який 4 місяці боровся за життя, зустрівся з родиною із Маріуполя
Фото: tsn.ua

У Дніпрі медикам вдалося врятувати бійця, який отримав важкі опіки на Донеччині та чотири місяці боровся за життя. Поки він захищав Україну на позиціях у Авдіївки, його дружина із чотирма дітьми залишалася у заблокованому Маріуполі. Тільки недавно сім'я нарешті зустрілася після довгих місяців. Про це повідомляє ТСН.

Контрактник Володимир на початку березня під Авдіївкою потрапив під обстріл і лише дивом вижив.

- Сиділи увечері, збиралися відпочивати, чай заварили, їли. Різко такий спалах усередині. Пам'ятаю тільки: вибігли надвір. Вибігав у штанах, у берцях та светрі - коли вибіг, був уже без светра. Згоріло все, - згадує боєць.

Вже непритомного із вкрай важкими опіками його ледве доставили до Дніпра. Дружина бійця Юлія з дітьми не знаходила собі місця вдома у заблокованому Маріуполі. Лише за кілька тижнів вона дізналася, де її коханий.

- Ми перебували у Маріуполі з чотирма дітьми. Наймолодшому на той момент було два місяці. А він не виходив на зв'язок. Взагалі. Я була з дітьми, з мамою, із сестрою. Ми йшли пішки. Потім їхали автобусом. Ми сюди діставалися два тижні, – розповідає жінка.

Військовий переніс десятки операцій та складних перев'язок – медики боролися не лише за життя, а й за кожен сантиметр шкіри. Дружина не відходить від його ліжка та підтримує. Володимир заново навчатиметься навіть простих дій.

- Буду тепер лисий. Але в принципі не страшно. Рік ще точно доведеться знову вчитися. Ту ж чашку брати, вилку, ложку - все так незвично, незручно. Якби не дружина – я не знаю, вже дах поїхав би. На першому місці – сім'я. Коли з тобою таке трапляється, переосмислюєш усе це, – міркує боєць.

Запекла боротьба дала результат – Володимир одужує. І хоча має бути ще тривале відновлення, він не сумнівається, що повернеться до повноцінного життя у вільній від ворога Україні.