Завантажити ще

На Львівщині викрили масштабну схему незаконного розмитнення авто

На Львівщині викрили масштабну схему незаконного розмитнення авто
Фото: т.ме/СБУкр

Співробітники Служби безпеки України знешкодили у Львівській області злочинне угруповання, яке нелегально заробляло мільйони на пільговому розмитненні імпортних авто. Таким чином на територію України незаконно в'їхало понад 40 тисяч транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Про це повідомила прес-служба СБУ.

– До складу угруповання входили чиновники львівської митниці, три брокери та громадянин однієї з країн ЄС, – зазначили силовики.

За хабарі ділки гарантували створення "зеленого коридору" для переміщення авто з-за кордону та підробляли документи, щоб поставити їх на облік без попереднього зняття з іноземної реєстрації.

Під час обшуків правоохоронці виявили чорнову бухгалтерію з доказами протиправної діяльності та 1,2 млн у гривневому еквіваленті, отримані злочинним шляхом.

П'ятьом учасникам угруповання правоохоронці вже повідомили про підозру за трьома статтями. Продовжується досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до схеми.