Завантажити ще

Генштаб: ЗСУ відбили наступ біля Сіверська. Ворог зазнав значних втрат

Генштаб: ЗСУ відбили наступ біля Сіверська. Ворог зазнав значних втрат
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На початок 133 доби війни на Волинському та Поліському напрямках ситуація залишилася без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань противника на території республіки білорусь не виявлено, повідомили у Генштабі ЗСУ.

На Сіверському напрямку ворог обстріляв позиції наших військ в районах Залізного Мосту, Шалигино та Есмані. Вдосконалює інженерне обладнання передових позицій в прикордонних районах.

На Харківському напрямку ворог веде оборонні дії. Зафіксовано обстріли із вертольотів, танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах Соснівки, Слатино, Малої Данилівки, Черкаських Тишок, Веселого, Кутузівки, Мосьпаново, Гусарівки, Чепіля та Нової Миколаївки.

Російські окупанти дистанційно мінували місцевість неподалік Шестакового та Перемоги.

На Слов’янському напрямку ворог намагається покращити тактичне положення своїх підрозділів. Він обстріляв воїнів ЗСУ із мінометів, ствольної та реактивної артилерії поблизу Краснопілля та Богородичного. Наші захисники відбили ворожий штурм та відкинули окупантів назад в районі Долини. Противник штурмує поблизу Мазанівки, бої тривають.

На Краматорському напрямку ворог обстріляв цивільну інфраструктуру в районах Сіверська та Григорівки. Українські воїни розбили ворога під час його спроби наступу в районах Верхньокам’янського, Білогорівки та Григорівки. Окупанти відійшли.

На Бахмутському напрямку противник обстріляв наші позиції із артилерії різних калібрів поблизу Берестового, Білогорівки, Травневого, Шумів і Нью-Йорка. Завдав авіаудару в районі Вуглегірської ТЕС. За підтримки артилерії штурмував у районі Новолуганського, успіху не мав, відійшов. Наші воїни зупинили ворожий наступ в районі Спірного та відбили атаку неподалік Вершини. Завдали окупантам втрат та відкинули назад. Противник намагається перегрупуватись.

Загарбники наступають в районі Луганського, бої тривають.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках по лінії зіткнення тривають обстріли із мінометів, ствольної та реактивної артилерії. Ворог завдавав авіаударів неподалік Авдіївки.

На Південнобузькому напрямку ворожа артилерія вела обстріли в районах Трудолюбівки, Князівки, Миколаївки, Тополиного, Кобзарців, Благодатного, Шевченково, Лупарево. Російські окупанти продовжують завдавати ракетних ударів по об’єктах у Миколаївській області. Залишається подальша загроза таких дій. У готовності до завдання ракетних ударів по об’єктах на території України утримує в морі чотири носії високоточної зброї.

Ворог спробував наступати в напрямку Лозового. Українські воїни жорстко придушили наступ.

Українська ударна авіація продовжує атакувати ворога на кількох стратегічних напрямках. Так, минулої доби бомбардувальники та штурмовики Повітряних Сил Збройних Сил України знищили 2 польових склади боєприпасів, 2 взводних опорних пункти російських окупантів та понад 10 одиниць ворожої техніки. Втрати у живій силі уточнюються.