Завантажити ще

Слов'янськ зазнав масштабного обстрілу - загинуло 6 людей, поранено - десятки

Слов'янськ зазнав масштабного обстрілу - загинуло 6 людей, поранено - десятки

Російські війська обстріляли Слов'янськ Донецької області, внаслідок чого у місті спалахнуло 15 пожеж. В результаті є загиблі та поранені. Про це повідомив мер міста Вадим Лях у своєму Фейсбуці.

- Найбільший обстріл Слов'янська за останній час. До 15 пожеж, а також велика кількість поранених та вбитих. Тримаємось! Ми разом!, - заявив він у короткому зверненні.

Як пише " Суспільне " в результаті обстрілів у Слов'янську загинули щонайменше 6 людей і близько 15 мирних громадян отримали поранення.

- Внаслідок обстрілу російськими військами Слов'янська – 6 загиблих та 15 поранених. Там був надпотужний обстріл міста. Тож залишатися людям на території області небезпечно. Люди можуть записатися до списків, сісти на автобус і доїхати до Покровська, звідти курсує евакуаційний потяг, який направить їх до Дніпра чи далі до Львова, – заявила прес-секретар Донецької ОДА Тетяна Ігнатченко.

Пізніше мер Слов'янська підтвердив, що жертвами обстрілу стали 6 людей, серед яких – дитина. Поранення отримали 15 людей.

- Попередньо – 6 загиблих, 15 поранених. Серед загиблих – дитина. Серед поранених – працівник комунального підприємства. Постраждали різні мікрорайони: Артема, Залізничний, Північний, Машмет, М'ясокомбінат... Руйнування у житловому секторі та на комунальних підприємствах – КАТП, тролейбусному управлінні, фільтрувальній станції, - написав він у своєму Фейсбуці.

Напередодні мер Слов'янська Вадим Лях заявив про припинення роботи в місті електротранспорту. Такі заходт були вжиті місцевою владою через постійну загрозу обстрілів та запобігання скупченням людей у громадських місцях.

Фото
Фото
03 Липня 202216:21