Завантажити ще

Росія завдала удару по острову Зміїний фосфорними бомбами

Росія завдала удару по острову Зміїний фосфорними бомбами

Російські війська завдали авіаудару фосфорними бомбами по острову Зміїний. Про це повідомив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у своєму Телеграм-каналі.

- Сьогодні близько 18:00 з аеродрому Бельбек пара літаків Су-30 ВКС ЗС РФ двічі завдала авіаційного удару фосфорними бомбами по острову Зміїний, де нібито росіяни "завершили виконання завдань", - заявив Залужний.

Як зазначив головнокомандувач ЗСУ, Росія не дотримується власних заяв щодо "жесту доброї волі".

- Керівництво збройних сил Росії не дотримується навіть власних заяв, які декларують «жест доброї волі». Всім, хто говорить про домовленості з Росією, слід знати ці факти. Єдине, у чому противник послідовний, це незмінна «влучність» завдання ударів, - написав він.

Також Залужний опублікував відеозапис, на якому зафіксовано момент атаки острова Зміїний. На кадрах видно, що у море потрапила щонайменше одна бомба.

Острів Зміїний був захоплений російськими військами в перший день вторгнення в Україну - 24 лютого. 30 червня противник евакуювався з острова після того, як українські війська завдали вогневих ударів ракетами та артилерією. Тоді в Міноборони РФ офіційно підтвердили відхід їхніх військових, але заявили, що це був «крок доброї волі».