Завантажити ще

В Аргентині лікарів судитимуть за недбалість, яка призвела до смерті Марадони

В Аргентині лікарів судитимуть за недбалість, яка призвела до смерті Марадони
Фото: REUTERS

Правоохоронці Аргентини завершили розслідування у справі про смерть легенди футболу Дієго Марадони. Перед судом постануть вісім лікарів, яких підозрюють у недбалості, що призвело до загибелі пацієнта. Про це пише " Reuters ".

- Вісім людей, які лікували Дієго Марадону, постануть перед судом за звинуваченням у вбивстві. Слідство поставило під сумнів дії кожного з обвинувачених, яке призвело та сприяло реалізації згубного результату, - пише видання.

Як зазначено у повідомленні, медична комісія, призначена для розслідування смерті Марадони, дійшла висновку, що медична бригада зірки футболу діяла «неналежним, неадекватним та безрозсудним чином». Слідство вважає, що пацієнта зарано виписали з лікарні, а його медична команда не забезпечила йому достатнього догляду, кинувши Марадону напризволяще.

- Обвинувачені заперечують свою причетність до смерті Марадони. Суддя сказав, що адвокати деяких із них просили закрити справу, - наголосили журналісти.

Йдеться про легендарного аргентинського футболіста Дієго Марадона, який помер 25 листопада 2020 року у віці 60 років. На початку листопада 2020 року Марадона було госпіталізовано з крововиливом у мозок, 11 листопада його виписали. 25 листопада спортсмен переніс зупинку серця та був доставлений до лікарні у тяжкому стані. Врятувати зірку футболу не вдалося.