20 червня
Завантажити ще

Гайдай: У Сєвєродонецьку росіяни знову поцілили у «Азот» та «Склопластик»

 Гайдай: У Сєвєродонецьку росіяни знову поцілили у «Азот» та «Склопластик»
Фото: t.me/luhanskaVTSA

Штурм Сєвєродонецька триває. Російські окупанти артилерією вщент руйнують багатоповерхівки та об’єкти промисловості, повідомив очільник Луганської області Сергій Гайдай.

- Ми маємо ще одне цілеспрямоване влучання в об’єкти сєвєродонецького «Азоту» та «Склопластику». Зруйнований міст, приміщення обласної ДСНС, обстріляні прилеглі селища Синецький та Павлоград. Щодня стає відомо про загиблих, до яких через щільність обстрілів важко дістатися, - повідомив Гайдан.

За його словами, у місті багато пошкоджених багатоповерхівок в старих районах Сєвєродонецька, деякі з них російська армія розстрілювала так, щоб знести до самого фундаменту. Втім, наступ в районі Метьолкіного в них не вдався.

В цілому в місті зруйновані усі три мости, але шляхи сполучення с містом існують. Також, по даними місцевої влади, у бомбосховищі «Азоту» є певні запаси їжі. Там ще залишаються 540-560 осіб.

За словами Гайдая, протягом 13 червня у Луганщині також обстріли мали місце на напрямках Тошківка – Устинівка, Оріхове – Золоте, Комишуваха – Врубівка, Василівка – Білогорівка, Ниркове – Миколаївка.

У Врубівці через ворожі обстріли зруйновані 13 будинків, у Тошківці – 11, у Лисичанську – сім, у Гірському – два. Поранену жінку із Новодружеська госпіталізовано до лікарні іншого регіону.

На підсилення ворогу підійшли ще дві батальйонних тактичних групи. Росіяни намагаються оточити підрозділи українських військ у районі Лисичанська, Привілля, Сєвєродонецька, Борівського.