Завантажити ще

Розвідка: ЗСУ ліквідували та поранили під Сєвєродонецьком офіцерів ЗС РФ

Розвідка: ЗСУ ліквідували та поранили під Сєвєродонецьком офіцерів ЗС РФ

У ході бойових дій на Луганщині в районі Сєвєродонецька Збройні сили України ліквідували офіцера ЗС РФ, який обіймав посаду заступника командира 2-ї окремої мотострілецької бригади 2-го Армійського корпусу «ЛНР» під позивним «Самурай» і важко поранили офіцера ЗС РФ, що діяв під званням та ім'ям прикриття - генерал-майор Денис Кудасов.

Про це повідомляє джерело Guildhall в українській розвідці.

«Є підтвердження, що в ході бойових дій у районі Сєвєродонецька ліквідовано російського офіцера, який входив до командування 2 Армійського корпусу російських окупаційних військ у структурі так званої «ЛНР». Кадровий військовослужбовець ЗС РФ, який діяв під званням та ім'ям прикриття – гвардії полковник Руслан Калінін, він обіймав посаду заступника командира 2 окремої мотострілецької бригади 2 АК, був ліквідований 4 червня. Російський офіцер використовував позивний «Самурай», - йдеться у повідомленні.

«Також на початку червня в ході артудару ЗСУ в районі того ж Сєвєродонецька отримав тяжке поранення легень кадровий російський військовий, добре відомий під раніше використовуваним позивним «Ташкент», теперішній позивний – «Директор», який обіймає посаду командира бригади 2 ОМСБр 2 Армійського корпусу. Цей офіцер ЗС РФ брав участь у бойових діях під ім'ям прикриття – генерал-майор Денис Кудасов. Офіцера було евакуйовано в РФ для надання медичної допомоги, але він все ще продовжує очолювати бригаду», - повідомили у розвідці.

Раніше в українській розвідці також повідомили, що бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту ВМФ РФ продовжують зазнавати вагомих втрат в особовому складі та техніці під час військових дій проти України.

За даними Генерального штабу Збройних сил України, армія Російської Федерації з початку повномасштабної війни втратила 31 500 військових.