Завантажити ще

На окупованій частині півдня російські солдати масово викрадають людей заради викупу

На окупованій частині півдня російські солдати масово викрадають людей заради викупу
Фото: facebook.com/starukholexander

На окупованих територіях півдня України росіяни масово викрадають людей, саджають їх у підвали та вимагають гроші. Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух під час інформаційного телемарафону.

- Людей викрадають, кидають у підвали та вимагають гроші. Крадуть техніку, мародерять квартири людей, які поїхали. Це постійний тиск, це ситуація, в якій наші люди не звикли бути, - сказав він.

Старух також повідомив, що на окупованих територіях спостерігається украй складна гуманітарна ситуація. Зокрема, недостатня кількість ліків, порушений ланцюжок надання медичної допомоги. Для мешканців фактично знищено всі структури повсякденності.

- Наше місцеве самоврядування контролює більшість систем життєдіяльності цих територій: водопостачання, електрику, газ, і там, де відбуваються порушення, - відновлюють їх. Лікарі працюють, – сказав він.

Раніше мер Мелітополя Іван Федоров заявив, що місто буде звільнено найближчими “тижнями-місяцями”. Федоров також зазначив, що через окупацію з Мелітополя поїхало понад половина жителів, залишилися 70 тисяч. Головною проблемою міста залишається відсутність українського зв'язку.