6 грудня
Завантажити ще

Олексій Резніков: Україна за день втрачає до сотні бійців

Олексій Резніков: Україна за день втрачає до сотні бійців
Фото: facebook.com/reznikovoleksii

Україна щодня втрачає до 100 бійців вбитими і до 500  - пораненими. Російські загарбники продовжують просуватись на деяких ділянках фронту, повідомив міністр оборони Олексій Резніков.

Він підкреслив, що Кремль продовжує «тиснути масою, буксує, наражається на потужний опір, несе величезні втрати». В той же час ворог поки що «має сили для просування на окремих ділянках фронту».

- Важливо зберігати концентрацію. Тоді Україна переможе, - наголосив Резніков.

Він запевнив, що Міноборони за час війни довелось «дуже багато чого змінити». Та що відомство бачить не тільки свої здобутки, але й помилки.

- Ми отримуємо усі сигнали, і критику теж. Ми знаємо свої недоліки і наполегливо працюємо, щоб їх виправити. Головним здобутком я досі вважаю збереження синергії усього військово-політичного керівництва. Це наша перевага, як країни, і ми не дамо її розхитати тим, хто вже працює з прицілом на рейтинги і політичні перспективи. Як я вже відзначив, усі, хто працює на оборону заради перемоги України - єдина команда. І наша спільна мета – здолати росію, як би складно це не було, - підкреслив Резніков.

Війна в Україні йде вже 106-ту добу. Окупанти зосередили свої зусилля на Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях. Також під постійними обстрілами Одещина та Миколаївщина.